17. decembra 2017

Moja skúsenosť s Biodermou

Bioderma je veľmi známa kozmetika. Pomohla už niekoľkým dievčatám, možno aj chlapcom v boji s akné. Preto som sa rozhodla ju vyskúšať aj ja a teraz by som sa rada podelila s mojím názorom na konkrétne produkty tejto značky. 


Rozhodla som sa vyskúšať čistiaci gél, krém a micelarku z rady Sebium. Začnem teda micelarkou. S tou som celkom spokojná, aj napriek tomu, že som sa micelarkam začala vyhýbať  a radšej na odlíčenie pleti používam odličovacie produkty a potom čistím pleť čistiacim gélom.  Táto micelarka krásne odlíči všetok makeup aj vodeodolný. Nijak pleť nedráždi. Takže som s ňou celkom spokojná. 


Čistiaci gél používam ako na odličovanie, tak na vyčistenie pleti. Praktická je pumpička na dávkovanie, tie sú u mňa vždy plus. Pleť vyčistí, tiež nedráždi. 


Na koniec ešte hydratačný krém proti lesknutiu a na rozšírené póry. Skvelý je v tom, že naozaj fungoval a pleť sa tak nemastila v T zóne, pretože ja mám zmiešanú pleť. Rýchlo sa vstrebe, ale v okolí líc by som potrebovala niečo viac hydratačné. Tiež bol celkom fajn pod makeup, jediné v čom bol problém, vydržal mi veľmi krátko. Obsahuje len 30 ml a fakt vydržal mi asi dva týždne. A to som ho používala ráno aj večer.

Síce tieto produkty nie sú zlé,  micelarka pekne všetko odlíči, čistiaci gél čistí a krém krásne zmatní pleť, ale rozdiel v akné som nespozorovala, čo je škoda.  

1 komentár:

  1. Ja nemám s Biodermou absolutne žiadnu skusenost. Ani sama neviem prečo, ale nikdy ma nejak nelákala.

    Štýl ženy

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥