Peach Buff

Krásny deň prajem. Dnes tu mám recenziu na novinku a to rúž Maybelline Color Sensational  Matte.


Na internete a v drogériach nájdete tri nové odtiene týchto rúžov. Ja som sa rozhodla pre 982 peach buff. Je to krásna nude farba, skôr do ružova. Veľmi jemná.


Bola som z tohto rúžu veľmi nadšená, trošku som sa ale necítila ako vo vlastnej koži, keď som si ho naniesla na pery. Tým, že som dosť bledá, tak mám pocit, že mi pristanú skôr tmavšie farby rúžov, pretože mi pri svetlých "zaniknú" pery. Ale i tak som sa rozhliadala po nejakom jemnom nude odtieni a akurát tieto prišli vhod.


Čo sa týka výdrže, samozrejme neočakávajte, že vám bude držať celý deň. I keď je matný, ale je krémový a nie ako tekuté rúže, ktoré vám vydržia fakt aj pol dňa ak nie celý.

2 komentáre:

 1. Mám jeden podobný od Maybelline a som s nim spokojná. Je trošku iný odtien ako máš ty, ale tiež je bledší, no napriek tomu, že ja som bledý typ, nepripadá mi, že by posobil na mne nevýrazne.

  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vyzerá skvelo!:) ja mám od Maybelline len jeden rúž a musím povedať (síce nerada), že je fakt strašný. Možno to bude odtieňom, ale naozaj sa nedá nosiť. :D
  Pekný príspevok. :)
  http://valley-of-the-dollss.blogspot.sk/?m=1

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥