Šetrná starostlivosť a relax s Weledou

Krásny pondelok a začiatok týždňa prajem. 

Už je to dlhá doba čo som nepridala žiadny článok. Dosť ma to mrzí, bohužiaľ, povinností a práce je veľa. Avšak stále myslím na blog, na články a chcem sa mu zasa viac venovať, pretože ma to baví a aspoň trošku sa pri ňom viem odreagovať. Je to pre mňa forma oddychu. Ale taktiež si viem perfektne oddýchnuť a zrelaxovať v horúcom kúpeli a ideálne ak si doňho pridám nejakú šumivú bombu, penu, olej či kúpeľovú prísadu. A práve o kúpeľovej prísade bude reč aj v tomto článku. Ešte na Vianoce, čo je teda dosť dávno, som sa tešila z balíčka od Weledy, ktorý obsahoval práve ihličnanovú prísadu do kúpeľa, mandľový pleťový olej a čistiacu kefku Mary Kay. Akože bola som fakt prekvapená, keď som balík otvorila a našla v ňom práve toto a som za to veľmi vďačná. 


Ako som už začala ihličnanová prísada je ako stvorená na zimné obdobie. A áno, ja viem, že pomaly ale isto k nám prichádza jar. Ale aj napriek tomu túto prísadu môžete využiť celoročne. Veď vôňu stromov a lesa má snáď rád takmer každý. Z prísady môžete vycítiť vôňu smrekov a jedlí, a ešte k tomu je prísada vhodná aj pri kašli a nachladnutí. Uvoľňuje, harmonizuje, upokojuje a ošetruje Vašu pokožku. 


Najväčšiu radosť mi urobil mandľový pleťový olej, ktorý je vhodný na použitie namiesto krému najmä na noc, ale ja ho  najradšej využivam na odlíčenie a to najmä v okolí očí. Perfektne odlíči špirálu, linku, tiene, proste všetko a vôbec nedráždi oči, neštípu, neslzia. Som z tohto oleja veľmi nadšená a určite, keď sa mi minie, tak si zakúpim ďalšie balenie. Využívam ho teda len na spomínané oční okolie, pretože si ho chcem čo najviac šetriť, no pokiaľ chcete, pokojne si ním odlíčite celý makeup.  Zároveň pokožku vyživuje, regeneruje, upokojuje, zmierňuje citlivosť a podráždenie. 


A poslednou topkou je čistiaca kefka Mary Kay. Neverila som vlastným očiam, keď som ju z toho balíka vytiahla. To ešte nehovorím o výsledku po jej použití. Doposiaľ som s čistiacou kefkou skúsenosť nemala, vždy som mala taký pocit, že moju pleť budú dráždiť, škriabať a že mi zhorší akné. Naopak, po použití, už len na dotyk bola pleť krásne jemná a hladká, a skvele vyčistená. Má dve rýchlosti, príjemne masíruje pleť, pričom odstráni nečistoty a zvyšky makeupu a taktiež zlepšuje vstrebávanie ďalších prípravkov na pleť. Balenie obsahuje samotnú kefku s nástavcom, ďalším náhradným a  baterky. 


Za všetky produkty moc ďakujem a Vám prajem krásny zvyšok dňa. :-)


5 komentárov:

 1. Ten mandľový pleťový olej sa mi veľmi zapáčil, už dlho chcem niečo od tejto značky vyskúšať :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ak by som mala odporučiť jeden produkt od Weledy, tak jednoznačne tento olej. :)

   Odstrániť
 2. Weleda je skvelá kozmetika. Už som toho od nich skúsila fakt dosť a niektoré produkty si kupujem stále. Ten mandľový olej by som rada skúsila.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. S kozmetikou od Weledy ešte veľmi žiadnu skúsenosť nemám, ale počula a čítala som na ňu samé pozitívne ohlasy :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tie produkty s Weledou sú skvelé ale ten kartáčik. No neviem. Ja mám citlivú pokožku takže by ma určite potom štípala tvár.

  IT´S MY (30 TH ) BIRTHDAY !!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥