6. júla 2018

NEW IN | Máj 2018

Krásny deň prajem. 

Po mojej dlhšej neaktivite minulý mesiac, kedy sme boli na dovolenke na Slovensku, sťahovali sme sa a nemali pár dní internet, tak som ani nepísala články. Preto som pozadu, a teda riadne pozadu aj s new in článkom za mesiac máj. Chcem to teraz trošku dohnať s článkami, preto už mám aj ako tak naplánované aké články by som mohla napísať, nech to tu trošku ožije. Poďme ale na spomínaný new in. 


Dnes začnem tým najlepším a tým je táto toaletná voda Aquolina Pink Sugar. Je to krásna, moc sladká vôňa, ktorá možno nesadne každému, ale ja sladké vône zbožňujem. Popravde nečakala som, že bude taká sladká. Vôňou pripomína jarmok, trdelník alebo proste nejaké sladké pečivo. Niektorým v mojom okolí vonia ako cukrová vata a keď som sa ňou prestriekala raz v práci, tak sa šéf pýtal, kto má koláče. :-D Takže páči sa aj okoliu a používam ju dosť často.
V zbierke The Ordinary mi pribudli ďalšie produkty, tento raz som sa zamerala skôr na pigmentáciu a fľaky po akné. Preto som si vybrala Alpha Arbutin 2% a kyselinu azealovú suspenziu 10%. K tomu na hydratáciu kyselinu hyalurónovú, ale túto majú novú v ponuke s inou konzistenciou, ktorá mne vyhovuje oveľa viac ako kys.hyaluronová, ktorú som mala predtým. K tomu sa ale viac rozpíšem v inom článku o The Ordinary. A ako posledný som chcela vyskúšať aj nejaký olej a vybrala som si borákový, o ktorom ste asi ešte veľa nepočuli a priznám sa, že zatiaľ som ho ani ešte nepoužila, pretože mám momentálne iné, ktoré používam radšej. 


Po dlhšom čase som si znova kúpila ružovú vodu. O nej snáď písať nemusím, proste som chcela niečo na hydratáciu a tonizáciu a tak som sa rozhodla pre ružovú vodu z DMky :-)


Hroznový olej Soaphoria je vraj vhodný na aknóznu a problematickú pleť, na hydratáciu a podobne. Pravdupovediac, v mesiaci máj som sa nejak viac zamerala na hydratáciu pleti ako vidíte, samé  oleje. :-D Ale snažila som sa vyberať naozaj podľa typu pleti, aby mi tieto oleje neupchávali póry. Ako som s ním spokojná, Vám napíšem v samostatnej recenzii. :-) 


Šípkový olej som sa rozhodla zaobstarať si kvôli spomínaným fľakom na pleti. Šípkový olej je na to vraj veľmi dobrý, musím sa priznať, že ho ale nepoužívam až tak rada, pretože mi trochu páchne. Nie je to ale nič, čo by sa nedalo vydržať, ale proste to tam je. Myslím, že by to mala byť vôňa po šípkach, ale mne to moc nevoní. :-D 


Ďalší produkt, ktorý môjmu nošteku príliš nevoní je tento olivový očný krém, o ktorom ste už na blogu mohli čítať. Napriek tomu som si ho veľmi obľúbila a používam ho veľmi rada. Spomínam ho v článku My evening routine, tak ak vás zaujíma o ňom niečo viac, šup na článok. :-) Dokonca uvažujem aj o kúpe pleťového séra z tejto rady. 


Catrice korektor bola u mňa vždy stálica, momentálne mám síce ten v tuhej forme, ktorý je taktiež super. Viac o ňom asi písať netreba, myslím, že ho pozná takmer každý. Ale čo bola pre mňa novinka, makeup od Trend it up. Chcela som po mojom Loreal True Match vyskúšať už aj nejaký iný, no vždy mám strach, že mi nesadne odtieň, pretože som strašná bledula. Nakoniec som z neho celkom prekvapená, za tú nízku cenu je fakt skvelý. 


Na záver tu mám ešte beauty hubku a mini gumičky do vlasov. Musela som si ich kúpiť znovu, pretože pri toľkom balení, sťahovaní a neviem čo všetko som si nepamätala, kam som dala tie prvé. :-D Najradšej ich používam, keď si zapletám copíky alebo vrkoč. :-) 

Dúfam, že sa Vám článok páčil. Vždy mám totž pocit, že o produktoch nenapíšem veľa, ale to preto, že chcem na ne písať aj samotné recenzie, ako som s nimi spokojná a keď to napíšem hneď sem, tak by jednak bol článok moc dlhý a "druhak" by tie samotné recenzie nemali moc zmysel. Preto sa snažím zamerať v new in článkoch skôr na dôvod zaobstarania týchto produktov a stručne spomenúť, na čo by mali byť určené a vhodné a až v samotných recenziách o nich napísať viac a taktiež po dlhšom používaní zhodnotiť, či to robia a či mi vôbec vyhovujú. :-) 

Tak to je na dnes všetko, prajem Vám ešte krásny zvyšok dňa a užite si víkend. 

Ak máte záujem, pozrite sa aj na predošlé NEW IN články. 1 komentár:

Ďakujem za každý komentár ♥