18. marca 2018

ČO JE V MOJEJ TAŠKE

Krásny deň želám. 

Dnes je nedeľa a preto som si pripravila taký ľahší článok - Čo je v mojej taške alebo kabelke. Ja ale kabelku málokedy nosím, väčšinou mám so sebou malý batoh alebo vak. Batoh aj vak mám z e-shopu wayfarer.sk 


Niekto by si myslel, že sa mi do tak malého batohu asi nič nezmestí, ale zmestí sa mi tam všetko, čo potrebujem. Dokonca tam napchám aj pol litrovú fľašu alebo menší obedár, keď idem do práce. Na bežné nosenie mi úplne stačí a sami uvidíte, že všetko potrebné v  ňom nájdem.


Vo väčšej časti batohu sa nachádza peňaženka, ktorá je celkom veľká, ale je skvelá a mám ju z e-shopu vuch.sk. Majú na výber z rôznych druhov aj farieb. Pre mňa je táto peňaženka na zips veľmi praktická, nemusím sa zabávať so žiadnym gombíkom, chytro odzipsujem, zazipsujem, pre mňa je super a dokonca sa mi do nej vmestí aj mobil, ale lepšie ho tam vopchám bez obalu, takže ho tak nenosievam, avšak raz za čas sa stane, najmä v lete, keď nemám žiadne vrecká a nechce sa mi so sebou nič trepať, kľúče vopchám do zadného vrecka rifiel napríklad a samotnú peňaženku a v nej telefon. Viac mi netreba. 

Ako slepúch určite nosím v taške aj puzdro s handričkou na okuliare. Pretože nikdy neviem, kedy sa mi zašpinia a nemám ich poriadne čím utrieť. Kým som ale nezačala nosiť šošovky, tak som veru puzdro nikdy so sebou nemala, avšak pre istotu, keď som so šošovkami začínala a nie raz som mala v očiach nepríjemný pocit a nevedela som, či nepríde chvíľa, kedy si ich budem chcieť vybrať a vymeniť za okuliare, napríklad v práci alebo podobne, tak som v mojich začiatkoch začala so sebou nosiť okuliare s puzdrom a nejak ho odvtedy nosím stále. Aj keď často šošovky už nenosím, skôr výnimočne. 

Taktiež ak idem niekam autom, nesmú mi chýbať doklady a kľúč od auta. Ak Vás náhodou zaujíma ružový "obal" na kľúč, ten je z aliexpressu a huňatá gulička z čínskeho obchodu. 

Vreckovky nesmú chýbať, avšak keď ich so sebou mám, nikdy mi ich netreba a opačne. Ak ich nemám, tak vtedy mi chýbajú. :-D 

Možno sa pýtate, čo je to tá malá vecička s mačičkami a to mám ako puzdro na slúchadlá. Aby sa mi neváľali po taške a ešte ich v tom obale mám aj "stočené" a prichytené malým štipcom, aby sa mi nezamotali. :) 


V menšej časti batohu mám už len také somarinky, ako pero, nejaký ten rúž, balzam na pery, zrkadielko, cukríky, prípadne prihodenú tabletku, ak som chorá a poslednou čiernou vecičkou je atomizér, pre toho, kto nevie čo to je, je v ňom odstreknutý kúsok parfému, aby som pri sebe vždy mala nejakú vôňu, ale aby som nemusela so sebou trepať celý parfém. :-) Malé, praktické, ľahké. :)

Možno sa ešte pýtate, kde mám mobil či kľúče, ale tie väčšinou nosím vo vrecku v kabáte. Teda, pokiaľ je zima, alebo v mikine. Cez leto je to horšie, mobil väčšinou držím v ruke, teda ak nepotrebujem voľné obe ruky, ak áno, tak ho proste šmarím do tašky. :-D 


4 komentáre:

 1. krasny batoh, milujem kvetinkove vzory <3
  ja nosim do skoly batoh a inak podla nalady. niekedy nosievam malu kabelku, niekedy taky platenu tasku a niekedy sa mi nechce mat nic prirucne, tak si vsetko podstatne nacpem do vreciek :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jee, Vuch peněženku mám taky a jsem moc spokojená:).

  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja vreckovky zabúdam na každom rohu. A vždy a vždy ich potrebujem! A vždy zabudnem :(

  Klaudia Duranova

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten ruksak je krásny. Puzdro na okuliare mám so sebou vždy, hlavne teraz v lete kedy mením slnečné za dioptrické a opačne. Mám také ľahké čo sa dá skladať. Vreckovky tiež musia byť a ešte hrebeň a gumičky.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥