14. februára 2018

NEW IN | Januar 2018

Krásny deň prajem.

Dnes tu mám New in za mesiac január. Keďže december bol dosť náročný, čo sa týka míňania peňazí, predsa len, boli Vianoce, veľa sa míňalo na darčeky, tak v januári som sa snažila trošku šetriť. (teda, snažila :-D)


Čo som si ale neodpustila je čistiaci gél od Biodermy Sensibio. Po skúsenosti s čistiacim gélom z rady Sebium, pri ktorom som mala len ten problém, že mi pleť trochu vysušoval, preto som sa rozhodla pre Sensibio. K tomu som si rovno zadovážila aj hydratačný a skľudnujúci krém na citlivú pleť, ktorý hydratuje a zvláčňuje, je hypoalergénny, zvyšuje prah tolerancie pleti a má protizápalové účinky. Určite všetci poznáte čiernu zlupovaciu masku Pilaten, o ktorej sa hovorilo a písalo snáď všade. A teraz sa objavila biela maska. Mala by byť o niečo lepšia ako čierna, a tak som si povedala, že ju teda vyskúšam... A aký mám na ňu názor, ste si mohli prečítať v samostatnej recenzii :-) 


Pochytila ma aj taká menšia túžba vyskúšať  niečo od Manufaktury. Už veľmi dávno som chcela čosi vyskúšať a tak som sa konečne odhodlala pozrieť si ich stránku, prečítať si čosi o ich produktoch, a vybrať si taký, ktorý by mi mohol vyhovovať. Rozhodla som sa pre hydratačný krém a masku 2v1 s uhorkou. Nanesiete v menšom množstve, máte krém, nanesiete vo väčšom množstve, máte masku. Tak tiež ste si mohli o nej prečítať v recenzii. :)  A určite to nebol posledný produkt, ktorý sa u mňa doma objavil. :) 


V januári sa na mňa usmialo šťastie a u youtuberky Lenky som vyhrala sadu rúžov Nyx Lip Lingerie. Mám v pláne napísať článok o mojej zbierke rúžov, prípadne urobiť recenzie na rúže od rôznych značiek, preto Vám toho viac neprezradím. :)


A kto by si v DM drogérii nevšimol novinku - krémy na ruky od Baley? Tie nádherné obaly sa proste nedajú prehliadnuť a musela som ich vlastniť aj ja. Jeden z nich som sa rozhodla dať aj do súťaže na blogu. :-) Tak až ste sa ešte nezapojili, nech sa páči... :-) 4 komentáre:

  1. Balea má vždycky nádherné obaly, které dokáží na první pohled zaujmout :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. To jsou skvělé věci! Nyx rtěnky bych určitě jednou chtěla vyzkoušet:).
    Windy pink style

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥