19. februára 2018

Hair TAG

Krásny deň dámy. :) 

Určite všetky dievčatá riešia svoje vlasy. Či sú dlhé, krátke, rovné, kučeravé, vlnité... nech sú už všelijaké, ale sú naše a vždy sa snažíme o to, aby vyzerali čo najlepšie... dnes tu teda mám tag o mojich vlasoch :) prajem príjemné čitanie a budem rada, ak v komentároch zanecháte aj vy odpovede na tieto otázky :) 

1. Jaká je tvá přirozená struktura vlasů, jakou máš přirozenou barvu a délku?
Moje vlasy sú skôr také vlnité, prirodzenú farbu vlasov mám stredne hnedú a momentálne mám vlasy dlhé cca po prsia. 

2. Řekni nám něco o svém střihu. Stříháš si vlasy sama, nebo chodíš ke kadeřníkovi?
Môj strih je úplne jednoduchý. Chodím pravidelne ku kaderníčke, približne každé tri mesiace. Naposledy som sa nechala strihať v decembri, keď som bola na Slovensku na Vianoce. Proste svojej kaderníčke dôverujem najviac. Strihá ma v podstate vždy rovnako, do rovna a vždy si nechám odstrihnúť poriadny kus. :-D však nech sú zdravé. Jej otázka naposledy bola, či mi neodstrihla príliš málo. :-D 

3. Jaké používáš kartáče a hřebeny?
Nuž, minulý rok si zadovážila drevený hrebeň, ale keď som išla do Čiech, chcela som si brať čo najmenej a najmenšie veci, preto som si do tašky šupla len tangle teezer. Takže teraz používam stále ten. :-D4. Kdy jsi byla u kadeřnice naposledy?
Naa túto otázku som už odpovedala, v decembri. :) 

5. Nejoblíbenější doplňky do vlasů?
Hmm, väčšinou vlasy nosím rozpustené, raz za čas si ich dám do gumičky a používam prevažne tie telefonne šnúry. :-D snáď viete, čo mám na mysli. Určite aj sponky do vlasov a keď sa sprchujem tak siahnem po štipci. 

6. Jak nejraději nosíš vlasy?
Najradšej asi vyžehlené a rozpustené. Občas ma chytí nálada na copík. :-) 

7. Nejoblíbenější šampon a kondicionér?
Najobľúbenejšie šampóny sú od Baley s argánovým olejom a Alverde Nutri-care. Kondicionér ani neviem, tiež buď nejaký od Baley alebo od Alverde avokádovú masku. 

8. Oblíbené speciální produkty na vlasy?
Obľúbený špeci produkt na vlasy, hmmm... asi to bude sprej od Matrixu, ktorý používam pred žehlením ako ochranu a olej tiež od Matrixu. :) 

9. Jak často si myješ vlasy?
Každý druhý deň, občas tretí, keď sa mi nechce a použijem suchý šampón. 

10. Jak nosíš vlasy, když jdeš spát?
Rozpustené. Maximálne zapletené do vrkoča. 

11. Používáš kulmu, fén, žehličku?
Snažím sa tomu vyhýbať a vlasy ani nefénovať, no žehličku používam asi tak raz za dva týždne. 

12. Dvě tvé rady co se týče péče o vlasy?
Nefénovať, nekulmovať, nežehliť, proste čo najmenej ich vystavovať tepelnej úprave (to znie ako pri mäse:D) a používať masky a olejčeky. Odporúčam ovsenú kúru od Weledy, tá je skvelá. 

13. Jak dlouhé vlasy si přeješ?
Ako každá baba, aj ja si prajem dlhé vlasy. Avšak, niekedy sa mi zdá, hlavne po strihaní, že mi skôr pristanú kratšie vlasy, alebo teda také po prsia. Vtedy sú také ideálne k mojej malej postave. :-D 


1 komentár:

  1. Ahoj, celkem zajímavý nápad na článek formou otázek :-) já mám dlouhé blond vlasy. Ke kadeřnici většinou chodim jednou za rok. Myju si je co tři dny. Kdysi jsem si je myla každý den, ale nechtěla už jsem je dál zatěžovat tak moc :-) žehličky a kulmu používám málo kdy :-)
    Taky plánují článek na tohle téma. Úplně jsem nevěděla, co vše bych do něho dala. Možná použiji i odpovědi na některé z těchto otázek :-)
    alexurbanczykova.blogspot.cz :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥