10. januára 2018

Vitaj!


Vitajte na mojom blogu :-)  


Nebudem sa tu veľmi rozpisovať ohľadom mňa, kto som a podobne. To všetko môžete zistiť časom z mojich článkov. Jediné, čo prezradím je, že mám 22 rokov, momentálne pracujem a žijem v ČR. Na blogu ma budete poznať ako Ledyms. Blogujem už veľa rokov, v podstate od základnej školy. 

Moje blogovanie sa začalo denníčkovými článkami, proste som blog brala ako môj denník. Časom som sa začala viac zaujímať o kozmetiku a veru článkov o kozmetike bolo na mojom blogu už veľa. Začala som spolupracovať aj s niektorými firmami. Denníčkové články som už nepísala takmer vôbec. Samozrejme, sem tam sa rada podelím o moje zážitky, či situácie a novinky z môjho života. Avšak, v priebehu posledného polroka sa diali veci, a najmä sa toho veľa zmenilo, pri ktorých som nemala čas a ani chuť písať, preto blog zapadal prachom a nejak som sa ani nechcela k nemu vrátiť, preto som sa rozhodla založiť nový blog a začať od znova. A musím priznať, že chuť blogovať ma opustila aj kvôli nášmu notebooku, pri ktorom mi trvalo napísať článok, pripraviť a upraviť fotky raz toľko a už ma to prestávalo baviť. Na Vianoce sme si teda s priateľom zaobstarali nový a tadá, som zasa tu. 

Väčšinou nájdete na blogu články ako recenzie, new in články, nákupy, kozmetickú abecedu, prípadne spotrebovance, samozrejme aj niečo z môjho života, raz za čas pridám súťaž a rôzne iné. Mám v pláne písať aj nejaké tagy, cez ktoré ma viac spoznáte. 

Preto, ak by Vás niečo zaujímalo, máte na mňa nejaké otázky alebo by ste chceli odo mňa konkrétny článok, napíšte mi do komentára a ja sa o to pokúsim. :-) 


4 komentáre:

 1. super, teším sa na články, nech sa ti darí ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj, tak na kosmetiku se moc těším :-) Taky sem tam nějakou zrecenzuji, ale nakonec píšu o všem co mě zaujme nebo potká - nazvala jsem to Lifestyle :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jo, to je super. Také blogy mám najradšej, kde nájdem z každeho rožka troška :)

   Odstrániť

Ďakujem za každý komentár ♥