Ružová voda

Poznáte značku Purity Vision? Určite väčšina z vás má skúsenosť minimálne s kokosovým olejom alebo často spomínanou ružovou vodou tejto českej značky. Myslím si, že tieto dva produkty by nemali chýbať u nikoho doma. Už len kvôli tomu, že sú všestranne využiteľné. Cieľom značky Purity Vision je dosahovať najvyššiu možnú kvalitu, zostať šetrný k prírode a pritom ponúkať produkty za priateľské ceny. Väčšina z produktov má certifikát Bio, ako napríklad aj spomínaný kokosový olej. 
Ja by som chcela najmä vyzdvihnúť ružovú vodu Purity Vision, ktorú som aj ja vyskúšala len vďaka tomu, že sa často objavovala v článkoch na viacerých blogoch. A tak som si ju kúpila aj ja. Na prvý raz ma veľmi nezaujala a preto mi stála na poličke dosť dlho, ale po nejakom čase som ju začala používať stále častejšie a častejšie, až som ju používala každý deň a až potom som zistila, že mi naozaj vyhovuje. Zo začiatku mi tá vôňa ruží tiež nešmakovala, no po čase som si zvykla. Je to super najmä v lete, kedy sa ružovou vodou môžete aj hocikedy počas dňa osviežiť, dokonca aj keď máte perfektný makeup, pretože je vhodná na fixáciu makeupu. 


Ja som ju ale najradšej používala po čistení pleti ako tonikum, čiže po celom procese odličovania, čistenia pleti som si ju nastriekala na pleť. Ružová voda hydratuje, spevňuje pleť a vyrovnáva pH, obmedzuje vznik vrások a urýchľuje hojenie malých poškodení pleti. Pôsobí protizápalovo, pomáha pri akné, po slnení či holení. Vhodná je i pre deti a ľudí s citlivou pokožkou. Dokonca ju môžete pridať do koláčov, muffinov, palaciniek, krémov, takže parádne využitie takmer na všetko, tak ako kokosový olej, ktorý tiež môžete používať pri varení, pečení, pri starostlivosti o pleť, telo, vlasy, zuby, proste na všetko.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za každý komentár ♥